Çözümler

Harcama itirazı, Savcılık Dosyaları ve Tüketici Hakem Heyeti belgelerini hızlı ve doğru bir şekilde kolayca çözümler.

a

Firma

Sektördeki yetişmiş eleman eksikliğinden dolayı oluşan boşluğu doldurur. Firmanızdaki iş yükü fazlalığını minimuma indirir. Banka kurum ve savcılıktan gelen belgelerin takibini sorunsuz sekilde çözer. Firmanızı oluşacak maddi zararlardan korur.

a

Kurumlar ve savcılıktan gelen belgelerinizi çözerek hukuki masraflarınızı minimuma indirir. Departmanlar arası iletişim sorununu çözer ve mail trafiğini ortadan kaldırır. Firmanıza özel kişiselleştirilmiş raporlar ve risk analizinizi sunarak sizi yönlendirir.
Chargeback penceresi açılma riskine karşı sizi uyarır firmanıza ve marka değerinize önem verir.

a

Banka

Bankalar arası belge takip yönetim sorunu çözer. Gereksiz iş yükünü azaltır ve size daha çok zaman kazandırır. Belge takibi ve Firma takibi yaparak raporlayarak eksik noktaları doldurmanızı sağlar.

a

Güvenlik zaafiyetlerini ortadan kaldırır. Mail trafiğini çözer ve size özel raporlama sunar. Departmanlar ve şubeler arası takibi kolaylaştırır.

a

Parekende işlemlerde oluşan harcama itirazları için slip sorununuzu ortadan kaldırır ve en doğru yanıt ile bankaya döner.

a

Kurum

Savcılık üzerinden gelen belge taleplerine en doğru ve hızlı bir şekilde cevap verir.

a

Tüketici Hakem Heyetlerinden gelen belge taleplerine en doğru ve hızlı bir şekilde cevap verir. Sizi hukuki masraflardan ve zararlardan kurtarır.