SSS

  1. Soolx, ödeme itirazları sürecinde kart sahibi, kart sahibi bankası, işyeri, işyeri bankası, savcılık ve Tüketici Hakem Heyeti arasındaki bilgi ve belge akışını güvenli ve hızlı bir şekilde sürdürülmesini mümkün kılan bir platformdur. Soolx sayesinde işyerleri ve bankalar için çalışan zamanlarında %50’den fazla tasarruf, azalan yetişmiş eleman ihtiyacı, düşen avukatlık masrafları, azalan mail ve belge takip trafiği, azalan güvenlik zaafiyetleri, süreçlerde zamandan tasarruf, Fraud açıklarının daha kolay tespit edilmesi ve performans takibinin mümkün olması gibi iyileştirmeler hayata geçer.
  2. Kurum ve Bankalardan ulaşan harcama itirazı, Tüketici Hakem Heyeti ve Savcılık Dosyalarını hızlı, doğru ve kolayca çözümler. Ayrıca SoolX uçtan uca şifreleme yaparak güvenliği en üst düzeyde tutar ve birden fazla POS’unuzu tek bir platformdan yönetiminizi sağlar.
  3. API dökümantasyonlarımızla hızlı bir şekilde entegrasyonu tamamlayabilirsiniz. Akabinde firmanıza özel oluşturulan API anahtarları ile entegrasyon tamamlanır.
  4. SoolX uçtan uca şifreleme yaparak oluşacak tehditleri önler.
  5. SoolX, harcama itirazı yönetini, Tüketici Hakem Heyeti ve Savcılık dosyaları yönetimi, sanal POS yönetimi ve dolandırıcılık açıklarını tespit etmek gibi hizmetler sunar.